Предмет: Українська література, автор: yanamilaya46

Повість Я.Стельмаха "Митькозавр з Юрківки"

Складіть характеристику 1 з героїв повісті за планом.
План характеристики персонажа.
1. Зовнішність героя (вік, риси обличчя, одяг, рухи тощо).
2. Внутрішній світ героя: а) ставлення до старших і до ровесників; б) уподобання героя; в) вчинки за різних обставин.
3. Ставлення інших героїв твору до персонажа.
4. Ставлення автора і читача до героя твору. ​

Ответы

Автор ответа: darinapetrinko129
0

Ответ:

Головні герої:

  1. Сергій Стеценко та Митько Омельчук – головні герої твору. Від імені Сергій ведеться розповідь. Діти перейшли до 6 класу, на літні канікули вони їдуть до бабусі у село Юрківку. Риси характеру хлопців: чемність і доброта; мужність і винахідливість; повага до батьків і людей похилого віку;  наполегливість і довіра.
  • Василь Трош – майбутній майстер велосипедного спорту міжнародного класу. Йому було 14 років. Це він вигадав історію про чудовисько в озері.
  • дід Трохим
  • бабуся
  • батьки Митька та Сергія
  • ботанічка Ірина Семенівна – вчителька, яка попросила влітку зібрати колекцію жуків

2. Внутрішні якості Митька: дотепність, вигадливість, кмітливість, цілеспрямованість, наполегливість, чесність, оптимізм. Думки після закінчення 5 класу були спрямовані на гарний заслужений літній відпочинок, який він хотів організувати без пильного батьківського нагляду. А для цього треба було поїхати на село до бабусі. Звичайно ж, батьки не хотіли відпускати його, але він був дуже переконливим у своїх доказах (потрібно було зібрати колекцію комах) і обіцяв чесно дотримувався всіх отриманих приписів. Мова героя на початку твору не звертає на себе увагу, але у кінці – суттєво змінюється: у ній починають з’являтися спеціальні слова-терміни, назви різних видів доісторичних тварин (стегозаври, індикоптерії тощо)

Герой змусив задуматися над тим, що навчання може бути цікавим і приносити задоволення.

3. Вони до нього ставились з повагою .

Похожие вопросы
Предмет: География, автор: iliasvit6
Завдання 1.1. Розгляньте карти «Адміністративно-територіальний устрій украiни» та «Фізичну карту України». Визначте і допишіть: а) масштаб карт - числовий. великомасштабні б) залежно від величини масштабу, це карти середньомасштабні/дрібномасштабні (правильну відповідь підкресліть iменований заходу на схід) - Д) накресліть умовні знаки: величина однієï поділки рамки становить ведені через градуси, меридіани через г) визначте місце України на градусній сітці: через територію України проходять паралелі (у напрямку з півдня на Меридіани (у напрямку iз північ) ; паралелі про градуси, кордони держав; межі Автономної Республіки Крим та областей; e) накресліть і напишіть умовні позначення: столиці держав; динатами Закарпат 3авдан - столиця Автономної Республіки Крим та центри областей. 2. Учимося визначати розташування географічних об'єктів на карті ання 2.1 Визначте розташування крайньої західної точки України та ї ​