Предмет: Физика, автор: onelovechemistry

Розглянь схему електричного кола. Опори резисторів 1, 2, 3, 4 дорівнюють 3, 1, 2 та 3 Ом відповідно. Напруга на затискачах кола дорівнює 6 В. Яка кількість теплоти виділяється в кожному резисторі за 5 хв?

Приложения:

Ответы

Автор ответа: svjatoslawnechipor65
7

Ответ:

Дано:

R1=R4=3 Ом;

R2=1 Ом;

R3=2 Ом;

U=6 B;

t=5 хв=5*60=300 сек.

Знайти: Q1, Q2, Q3, Q4.

Q1=Q4=((U^2)/R1)*t=((U^2)/R4)*t=((6^2)/3)*300=12*300=3600 Дж;

Для визначення кількості теплоти у другому резисторі,

Визначимо струм у другому резисторі:

І2=U(R2+R3)=6/(1+2)=6/3=2 A, тоді:

Q2=(I2^2)*R2*t=(2^2)*1*300=1200 Дж;

Струм, який проходить через третій резистор, дорівнює струму, який проходить через другий резистор, тобто І2=І3, оскільки резистори R2 та R3 з'єднані послідовно, тоді:

Q3=(І3^2)*R3*t=(2^2)*2*300=2400 Дж;


onelovechemistry: дякую
Похожие вопросы