Предмет: Физика, автор: angelinamakogin173

Срочно!!
Визначити довжину дротини з ніхрому необхідної для виготовлення спіралі електроплитки на якій за 10 хв можна нагріти 2 л води на 80к. Товщина дроту 1мм напруга в мережі 220вт ,ккд установки 70%

Ответы

Автор ответа: yanokam080
0

Для визначення довжини дроту з ніхрому необхідно знати потужність електроплитки, щоб відповідно розрахувати електричний струм, що проходить через дріт, та кількість теплоти, яку дріт повинен виробляти, щоб нагріти 2 л води на 80 градусів за 10 хвилин.

Потужність електроплитки можна обчислити за формулою:

P = V × I,

де P - потужність в Ваттах, V - напруга в Вольтах, I - сила струму в Амперах.

Зазначено, що напруга в мережі дорівнює 220 Вт, тому можна розрахувати силу струму, що протікає через дріт:

I = P / V = 220 Вт / 220 В = 1 А.

Кількість теплоти, необхідної для нагрівання 2 л води з 20 до 100 градусів за 10 хв, можна обчислити за формулою:

Q = m × c × ΔT,

де Q - кількість теплоти в Джоулях, m - маса води в кілограмах, c - теплоємність води, ΔT - зміна температури води.

Для води теплоємність дорівнює 4,186 Дж/(градус·г), тому:

m = 2 кг,

c = 4,186 Дж/(градус·г),

ΔT = 80 градусів - 20 градусів = 60 градусів.

Отже, кількість теплоти, яку необхідно виробити, щоб нагріти 2 л води на 80 градусів за 10 хв, дорівнює:

Q = m × c × ΔT = 2 кг × 4,186 Дж/(градус·г) × 60 градусів = 502,32 кДж.

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: aaulymnurbahyt71