Предмет: Физика, автор: kirilllytsyk2808

срочно хотяби штото
даю 80 балов!!

Приложения:

Ответы

Автор ответа: yanokam080
0

к сожалению знаю ответ лишь на 1 задание..

Загальний опір трикутника, утвореного трьома резисторами, можна знайти за формулою:

R = R1 + R2 + R3

У нашому випадку R = 10 Ом + 10 Ом + 10 Ом = 30 Ом.

За законом Ома, сила струму в колі дорівнює:

I = V/R

де V - напруга джерела струму, а R - загальний опір кола.

У нашому випадку, сила струму буде:

I = 9 В / 30 Ом = 0.3 А

Отже, в кожному резисторі буде проходити однакова сила струму, яка дорівнює:

I1 = I2 = I3 = 0.3 А

Напругу на кожному резисторі можна знайти за формулою:

U = IR

де I - сила струму, а R - опір резистора.

Отже, напруга на кожному резисторі буде:

U1 = I1 * R1 = 0.3 А * 10 Ом = 3 В

U2 = I2 * R2 = 0.3 А * 10 Ом = 3 В

U3 = I3 * R3 = 0.3 А * 10 Ом = 3 В

Отже, в кожному резисторі напруга дорівнюватиме 3 В.

Похожие вопросы
Предмет: Информатика, автор: 30092817
Предмет: Английский язык, автор: dudnicmargo