Предмет: Математика,
автор: dopakv
На освячення мама купила 4 кг сала та 3 кг домашньоï ковбаси. Відомо, що ковбаса в 3 разів дорожча за сало. Усього за продукти витратили 1114,1 грн. Скільки коштує 1 кг сала ?
Ответы
Автор ответа:
1
Позначимо вартість 1 кг сала як x. Тоді вартість 1 кг ковбаси дорівнює 3x, оскільки ковбаса в 3 рази дорожча за сало.
За умовою задачі, мама купила 4 кг сала та 3 кг ковбаси, тому загальна вартість продуктів дорівнює:
4x + 3(3x) = 4x + 9x = 13x
Вартість всіх продуктів становить 1114,1 грн, тому маємо рівняння:
13x = 1114,1
Розв'язуючи його, знаходимо:
x = 85,7
Отже, 1 кг сала коштує 85,7 грн.
dopakv:
дякую
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: tashhadjaevkozimipak
Предмет: Химия,
автор: alinakarabinska
Предмет: Алгебра,
автор: nfortnajt
Предмет: Русский язык,
автор: SovietRulit