Предмет: Физика,
автор: Pizza2020
На реостат намотано 45 м нікелінового дроту з площею поперечного перерізу 0,45 мм2. Якою є сила струму в реостаті, якщо напруга на його затискачах становить 120 В? срочно!!
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: 2,85 А
Объяснение:
Дано: Розв'язання:
ρ= 0.42 (Om*mm2/m) Знаходимо силу струму за законом Ома:
l= 45м I=U/R
S=0,45 мм2 Формула для визначення опору:
U=120B R=ρ*l/S=0,42*45/0,45=42 (Ом)
I - ? I=120/42≈2,85 (А)
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: nikromank
Предмет: Химия,
автор: sonya8251
Предмет: Английский язык,
автор: kiragusejnova
Предмет: Математика,
автор: dildora72polvonova