Предмет: Химия, автор: porsofa14

Обчисліть масу осаду, що утворюється внаслідок взаємодії калій гідроксиду з цинк хлоридом масою 40,8г.
Допоможіть будь ласка прошу​

Ответы

Автор ответа: bobeeerivan
1

Ответ:

Молярна маса KOH = 56,11 г/моль Молярна маса ZnCl2 = 138,30 г/моль 40,8 г КОН реагуватиме з ZnCl2 з утворенням: 40,8 г KOH * (1 моль KOH / 56,11 г KOH) = 0,732 моль KOH 0,732 моль KOH дасть: (0,732 моль KOH) * (1 моль ZnCl2 / 2 моль KOH) = 0,366 моль ZnCl2 Отже, маса ZnCl2, що утворилася, становить 0,366 г.


porsofa14: А можете ще написати Дано і Знайти?
Похожие вопросы