Предмет: Физика,
автор: korolangelina09
Під час старту космічний корабель рухається вертикально вгору з прискоренням 40 м/с². Із якою силою космонавт масою 70 кг тисне на крісло?
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ: 3,5кН
Объяснение:
Дано:
а=40м/с²
g=10м/с²
m=70кг
--------------
F-?
При взлете космического корабля сила давление космонавта на кресло равна:
F=m(g+a), где:
m-масса космонавта;
g-ускорение свободного падения;
а-ускорение корабля
F=70*(10+40)=3500Н=3,5кН
Автор ответа:
2
Ответ:
как удалить ответ?
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: fongappro
Предмет: Українська мова,
автор: nazarmichkovskiy
Предмет: Литература,
автор: karina0434
Предмет: История,
автор: dashamogildan
Предмет: Алгебра,
автор: abnormal2213