Предмет: Физика,
автор: alisamtiktok
Залізну деталь розмірами 20×20×25 см занурюють у воду. Яку силу потрібно прикласти, щоб утримати цю деталь у воді?Тьльки з дано і формулами даю 80 балів
Ответы
Автор ответа:
5
Дано:
a(довжина) = 20см = 0,2м
b(ширина) = 20см = 0,2м
h(висота) = 25см = 0,25м
ρ(вода) = 1000кг/м³
ρ(заліза) = 7800кг/м³
g ≈ 10Н/кг
F - ?; F(тяж.) - ?; F(арх.) -?
Розв'язок:
Сила, яку необхідно буде докласти: F = F(тяж.) - F(арх.)
F(тяж.) = mg = ρ(заліза)Vg = ρ(заліза)abcg
F(тяж.) = 7800*0,2*0,2*0,25*10 = 780H
F(арх.) = ρ(вода)gV = ρ(вода)gabc
F(арх.) = 1000*10*0,2*0,2*0,25 = 100H
F = 780 - 100 = 680H
Відповідь: необхідно докласти силу в 680H (F=680H)
Є питання - пиши.
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: polinaVashchilko
Предмет: Українська мова,
автор: izamakki
Предмет: Українська мова,
автор: polinakozan56
Предмет: Алгебра,
автор: sabrinabrighton2000
Предмет: Алгебра,
автор: gehsjwghiah