Предмет: Литература, автор: reshetilo2509

Написати твір: Чим близька нам новела В.Стефаника «Камінний хрест»
100 балів!

Ответы

Автор ответа: vanyabatwing
1

Ответ:

Віршована комедія «Камінний хрест» Василя Стефаника впродовж багатьох років знаходиться на п’єдесталі найпопулярніших творів українського письменника. І хоча кількість читачів значно зменшилася порівняно з минулими часами, новела все ще залишається яскравим свідченням літературного генія Стефаника.

«Камінний хрест» – це твір про любов і ставлення до життя. Про те, що людина може зробити все, щоб довести своє кохання до обраної людини, про те, що життя може торкнутися кожного, незалежно від статі, статусу або місця знаходження. Автор показує, як одне здалося банальне знайомство може змінити долі двох людей. Головні герої новели, Орися та Хміль, зберігають свою індивідуальність, не змінюють своїх переконань і при цьому знаходять спільну мову.

Також Стефаник акцентує на темі війни та революції. Він дуже яскраво передає, як воно було насправді. Як розбещений час завойовував життя людей, які не хотіли бути тим, ким їх змушувала бути влада. Автор показує саме те, що зображаючи загалом невеличку історію любові двох людей, він продовжує свій тон та наповнює її особливою глибиною та відчуттями тривоги та страху, що метушать світом.

Романтика оточує новелу «Камінний хрест» з усі боків. І можна сказати, що саме вона і є тією складовою, що робить твір неминучим для прочитання. Про любов, про біль та надію – все це подано з такою пристрастю і відчуттям, що не можна не проникнутися цією емоцією.

Отже, новела Василя Стефаника «Камінний хрест» – це прекрасний вчений приклад того, як можна задіяти усю свіжість тем наших сьогоднішніх днів, і як важлива є до літератури! Кожен, хто знайомий з цим твором, не може не бути здивований його детальністю, дотепністю та витонченістю. І хоча більшість нових поколінь вже забула про «Камінний хрест», він все ще залишається яскравим свідченням літературного генія Василя Стефаника, який через свої твори вічно живий в нашій пам’яті.

Объяснение:

Похожие вопросы