Предмет: Химия,
автор: fifefufa96
Яка кількість речовини магнію прореагує з 22 молями хлоридної кислоти?
Срочно, будь ласка
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: x = 11 моль
Объяснение:
дано:
HCl = 22 моль
знайти: кількість речовини Mg
Mg + 2HCl = MgCl2 + H2
HCl = 22
Mg = X
x\1 = 22 \ 2
x = 22 * 1 \ 2 = 11.
Автор ответа:
0
Дано:
n(HCl) = 22 моль
Знайти:
n(Mg) - ?
Розв'язання:
1) Mg + 2HCl → MgCl2 + H2;
2) n(Mg) = n(HCl) / 2 = 22 / 2 = 11 моль.
Відповідь: Кількість речовини Mg становить 11 моль.
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: serik100909
Предмет: Физика,
автор: viktoriarozbyyholova
Предмет: Оʻzbek tili,
автор: saidahonsaidahon
Предмет: Українська література,
автор: taserdaniil45