Предмет: Физика, автор: oleg71282

Визначте виконану двигуном автомобіля роботу, якщо рухаючись із швидкістю 72 км/год він проїхав 6 км. Потужність двигуна становить 40 кВт
ПОМОЖІТЬ З ТЕСТОМ ПЖАЖПЖППППППЖЖПЖПЖППП​

Ответы

Автор ответа: limonovaelena696
0

Ответ:

Щоб визначити роботу, яку виконав двигун автомобіля, спочатку потрібно визначити час, протягом якого він рухався з даною швидкістю. Для цього використовуємо формулу:

час = відстань / швидкість

час = 6 км / (72 км/год) = 0.0833 год = 300 секунд (округлюємо до цілого значення)

Отже, двигун автомобіля виконав роботу, використовуючи свою потужність протягом цього часу:

робота = потужність * час

робота = 40 кВт * 300 с = 12000 Дж = 12 кДж

Отже, двигун автомобіля виконав роботу в 12 кДж, рухаючись із швидкістю 72 км/год та проїхавши 6 км

Объяснение:

лучший ответ пожалуйста

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: evgentimcuk12
Предмет: Окружающий мир, автор: valeriybelyh