Предмет: Право, автор: 1dashapetrovska1

Чому до неповнолітніх правопорушників застосовують виховні заходи впливу?

Які є форми власності в Україні?

Які особливості праці неповнолітніх за КЗпПУ?

Ответы

Автор ответа: dema4321234
1

Ответ:

1.Чому до неповнолітніх правопорушників застосовують виховні заходи впливу?

До неповнолітніх правопорушників застосовують виховні заходи впливу з метою попередження подальшої злочинності та соціалізації особи. У навчально-виховному процесі залучаються соціальні педагоги, психологи, юристи, які працюють з неповнолітніми правопорушниками та їх батьками, надають їм підтримку та допомогу. Виховні заходи включають у себе різноманітні форми роботи зі злочинцями, зокрема, групові та індивідуальні бесіди, тренінги, практичні заняття, соціальну реабілітацію та ін.

2.Які є форми власності в Україні?

В Україні існують три форми власності: державна, приватна та комунальна. Державна власність охоплює майно, що належить державі та її органам, комунальна власність передбачає належність майна місцевим органам влади та громадським об’єднанням, а приватна – це майно, яке належить фізичним та юридичним особам.

3.Які особливості праці неповнолітніх за КЗпПУ?

Згідно з Кодексом законів про працю України (КЗпПУ), неповнолітні - це особи віком до 18 років. Праця неповнолітніх регулюється спеціальними нормами, які передбачають додаткові обмеження та гарантії для забезпечення їхньої безпеки, здоров'я та нормального фізичного та психологічного розвитку.

Основні особливості праці неповнолітніх за КЗпПУ наступні:

Обмеження згідно зі списком робіт і професій, що забороняються для неповнолітніх. Наприклад, неповнолітні заборонено займатися роботами, які пов'язані з підвищеним ризиком для їхнього здоров'я та життя, такими як робота на висоті, з робочими механізмами, з токсичними та небезпечними речовинами.

Ограничення в часі праці. Робочий день для неповнолітніх не може перевищувати 6 годин на день, а тривалість робочого тижня не може бути більше 24 годин.

Додаткові гарантії стосовно відпочинку та здоров'я. Згідно з КЗпПУ, неповнолітні мають право на додаткові перерви для відпочинку під час робочого дня, а також на забезпечення безпеки та гігієни під час праці.

Строгий контроль за умовами праці. Роботодавці, які наймають неповнолітніх на роботу, повинні дотримуватися всіх норм та правил, передбачених законодавством, та забезпечувати безпеку та гігієну праці.

Похожие вопросы