Предмет: Химия, автор: mashzzzi

Даю 100 балів. Завдання на фото. ​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
0

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m₁(розчину) = 200 г

w₁(солі) = 25%

w₂(солі) = 10%

Найти: m(H2O) - ?

Знайдемо масу солі у розчині:

m₁(солі) = m₁(розчину) * w₁(солі) : 100% = 200 * 25% : 100% = 50 г

Обчислимо яка маса розчину з масовою часткою солі 10%

m₂(розчину) = m₁(солі) : w₂(солі) * 100% = 50 : 10% * 100% = 500 г

Вичислимо скільки води потрібно додати до розчину:

m(H2O) = m₂(розчину) - m₁(розчину) = 500 - 200 = 300 г

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: alekseenkoroma694
Предмет: Информатика, автор: OlgaEzhova334