Предмет: Химия, автор: timabezuglyi7

обчислиьи масу кисню,потрібного для добування 32 грам сульфур(6) оксиду з сульфур (4) оксиду​

Ответы

Автор ответа: petr144
0

Відповідь:

12,8 г кисню.

Пояснення:

Для добування сульфур(6) оксиду з сульфур(4) оксиду потрібно провести реакцію:

SO2 + O2 → SO3

За рівнянням реакції видно, що на 2 молекули SO2 необхідно 1 молекула O2. Отже, для добування 1 моля сульфур(6) оксиду потрібно 1/2 моля кисню.

Молярна маса SO3 = 80 г/моль, тому 32 г SO3 відповідають 32 г / 80 г/моль = 0,4 молям SO3.

Для добування цієї кількості SO3 потрібно 0,4 моля кисню.

Молярна маса O2 = 32 г/моль, отже, маса кисню, необхідного для реакції, дорівнює:

0,4 моль * 32 г/моль = 12,8 г.

Таким чином, для добування 32 г сульфур(6) оксиду з сульфур(4) оксиду потрібно 12,8 г кисню.

Автор ответа: sv344444
0

Ответ:

Щоб добути 32 грами сульфур(6) оксиду з сульфур (4) оксиду потрібно **16 грам кисню**¹.

Похожие вопросы