Предмет: Химия,
автор: nikitka20709
Задача2.Із розчину масою 700г з масовою часткою цукру 20% випарили 50г води. Визначте масову частку цукру в новому розчині.
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Для розв'язання цієї задачі можна скористатися наступною формулою для розрахунку масової частки речовини в розчині:
Масова частка = (маса речовини / загальна маса розчину) * 100%
Знайдемо масу цукру в початковому розчині: масова частка цукру = 20% = 0,20 маса цукру в початковому розчині = 0,20 * 700г = 140г
Знайдемо масу води, яка випарилася: 50г
Знайдемо загальну масу розчину після випаровування: 700г - 50г = 650г
Знайдемо масову частку цукру в новому розчині: масова частка цукру = (маса цукру в початковому розчині) / (загальна маса розчину) * 100% масова частка цукру = (140г / 650г) * 100% масова частка цукру ≈ 21,54%
Отже, масова частка цукру в новому розчині становить приблизно 21,54%.
nikitka20709:
спасибо
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: beknurabilova
Предмет: Английский язык,
автор: ffcdccvhgg
Предмет: Русский язык,
автор: lyushanlok
Предмет: Математика,
автор: Ffccfffxdfff
Предмет: Математика,
автор: karbolga7