Предмет: Физика,
автор: POMOGIPRIMEP
Знайти витрати бензину (його масу) за 0,5 год роботи двигуна
автомобілю, якщо потужність двигуна 76 кВт, ККД 30 %. Питома
теплота згоряння бензину 46 МДж/кг
Решить с Дано и Решением
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Дано:
t=0,5 год=30 хв=60*30=1800 сек.
Р=76 кВт;
n=0,3;
q=46 МДж/кг.
Знайти mб.
n=Aкор/Qповн, де Акор=P*t - корисна робота, яку виконує двигун автомобілю;
Qповн=mб*q - кількість теплоти, яка виділяється у двигуні автомобіля. Тоді:
mб=P*t/n*q=(76*10^3)*1800/0,3*(46*10^6)=136,8*10^6/13,8*10^6=9,9 кг.
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: jxndjnxdjnd
Предмет: Другие предметы,
автор: ehrik152565
Предмет: Английский язык,
автор: shohjahonrahmonaliye
Предмет: Английский язык,
автор: polinapoliasheva
Предмет: Химия,
автор: 2456432