Предмет: Физика, автор: emiliadudura9

7. Повітряна куля ра Мольє масою 140 кг підняяупинилася на висоті, де густина повітря становить 1,25 кг/м3. Визначте об'єм кулi.
даю 50 балів, але прошу через дано​

Ответы

Автор ответа: oykasfufthv
1

Объяснение:

Дано:

m=140 кг

p=1,25 кг/м³

---------------------------

v - ?

Решение:

v =  \frac{m}{p}  \\ v =  \frac{140}{1.25}  = 112 \: m {}^{3}

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: osmoteskopolina611