Предмет: Физика, автор: zaebobo333

Три резистори опорами R1= 3 Ом, R2=4 Ом, R3=5
Ом з'єднані так, як показано на рисунку. Знайти
загальний опір даного з'єднання

Ответы

Автор ответа: Аноним
0

Ответ:Для знаходження загального опору даного з'єднання можна використати закон Ома та формулу для з'єднання резисторів:

1/R = 1/R1 + 1/R2 + 1/R3Замінюємо значення опорів та обчислюємо загальний опір:1/R = 1/3 + 1/4 + 1/5 = 47/60R = 60/47 Ом ≈ 1.28 ОмОтже, загальний опір даного з'єднання складає близько 1.28 Ом.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: emilraiko724
Предмет: Литература, автор: safrananna9
Предмет: Английский язык, автор: likeandlove