Предмет: Химия,
автор: Аноним
1. Зробіть необхідні обчислення і приготуйте розчин масою 250 г, у якому масова частка натрій хлориду становить 1,5%.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m(р-ну) = 250 г
w(NaCl) = 1,5%
Найти: m(NaCl) - ? m(Н₂О) - ?
m(NaCl) = m(р-ну) * w(NaCl) : 100% = 250 * 1,5% : 100% = 3,75 г
m(Н₂О) = m(р-ну) - m(NaCl) = 250 - 3,75 = 246,25 г
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: serbenukdara
Предмет: Математика,
автор: nesmisasaw
Предмет: География,
автор: sabitsadyhov5
Предмет: Английский язык,
автор: fsejfsejklfj2
Предмет: Немецкий язык,
автор: Cri123