Предмет: Физика,
автор: polinadg
ДАЮ 40 БАЛЛОВ!!!!!!!!!!
Знайти зміну швидкості тіла масою 60 кг, якщо на нього протягом 10 с діяла сила 120 Н.
Ответы
Автор ответа:
9
Ответ:
20 м/с
Объяснение:
Відповідно до другого закону Ньютона, сила, що діє на тіло, дорівнює масі тіла, помноженій на прискорення цього тіла:
F = m * a
Для знаходження зміни швидкості використовуємо формулу:
v = a * t
де v - зміна швидкості, t - час дії сили на тіло.
Підставляємо дані до формул і отримуємо:
a = F / m = 120 Н / 60 кг = 2 м/с²
v = a * t = 2 м/с² * 10 с = 20 м/с
Отже, зміна швидкості тіла становить 20 м/с.
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Kakoito0chel
Предмет: Математика,
автор: kolesniksofia099
Предмет: Другие предметы,
автор: nikolaj310513
Предмет: Химия,
автор: Kotenko06
Предмет: Математика,
автор: viktorminin18