Предмет: Физика,
автор: blysikdiana3
8. Яку масу дизпалива, питома теплота згоряння якого 42МДж/кг, витрачає двигун
трактора за 8 год роботи, якщо потужність двигуна – 10кВт, а ККД дорівнює 25%?
Ответы
Автор ответа:
2
Спочатку розрахуємо споживану потужність двигуна з урахуванням коефіцієнту корисної дії (ККД):
Pк = Pз / η
де Pз - потужність джерела енергії, тобто потужність палива (що маємо знайти), η - коефіцієнт корисної дії (даний в умові), Pк - споживана потужність.
Pк = 10 кВт / 0,25 = 40 кВт
Тепер можемо знайти спожиту енергію за час роботи двигуна:
E = Pк * t
де t - час роботи двигуна (в годинах).
E = 40 кВт * 8 год = 320 кВт*год
Для переведення кіловат-годин в живлення паливом, використаємо відомий нам коефіцієнт 1 л палива = 9,2 кВт*год :
320 кВт*год / 9,2 кВт*год/л = 34,78 л
Таким чином, двигун трактора витрачає 34,78 л дизпалива за 8 годин роботи.
Автор ответа:
0
320Квт×г/9,2Квт=34,78
Ответ:34,78
пж поставь лучший ответ
Надеюсь помог!
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: sgo780986
Предмет: Геометрия,
автор: alyonaevgrafova11
Предмет: Математика,
автор: v15047474
Предмет: Русский язык,
автор: pyaterochka339
Предмет: Русский язык,
автор: pposlsprvss6113