Предмет: История, автор: karys12

Охарактеризуйте розвиток науки і мистецтва в XI-XV ст.
Допоможіть будь ласка,даю 25 балів^^





Ответы

Автор ответа: valentinailakova97
1

Ответ:

Середньовічне мистецтво західного світу охоплює широкий спектр територій і часу, понад 1000 років мистецтва в Європі, а часом і на Близькому Сході і в Північній Африці. Воно включає в себе основні художні напрямки та періоди, національне і регіональне мистецтво, жанри, відродження, прикладне мистецтво та самих митців.

Історики мистецтва намагаються класифікувати середньовічне мистецтво в основні періоди і стилі, часто з певними труднощами. Загальноприйнята схема включає в себе наступне: пізні фази раннього християнського мистецтва, мистецтво періоду міграцій, візантійське мистецтво, острівне мистецтво, дороманське мистецтво, романське мистецтво і готичне мистецтво, та багато інших періодів в межах цих основних стилів. Крім того, кожний регіон, в основному в процесі становлення націй або культур, мав свій особливий художній стиль, наприклад, англо-саксонське мистецтво або скандинавське мистецтво.

Середньовічне мистецтво створювалось у багатьох мистецьких засобах, і праці, які вціліли у великій кількості, включають в себе скульптури, ілюміновані рукописи, вітражі, роботи по металу і мозаїки, всі з яких мають більш високу виживаність, ніж інші засоби, такі як фрески, роботи по дорогоцінним металам або текстиль, в тому числі і гобелени. Особливо на початку періоду, витвори так званого «прикладного мистецтва» і декоративно-ужиткового мистецтва, такі як вироби по металу, різьблення по слоновій кістці, емаль і вишивка з використанням дорогоцінних металів, ймовірно цінувались більш високо, ніж живопис або монументальна скульптура.

Середньовічне мистецтво в Європі розвинулось з мистецької спадщини Римської імперії та іконографічних традицій ранньої християнської церкви. Ці джерела були змішані з енергійною «варварською» мистецькою культурою Північної Європи, щоб утворити чудову художню спадщину. Дійсно, історію середньовічного мистецтва можна розглядати як історію взаємодії між елементами класичного, ранньохристиянського і «варварського» мистецтва.

Крім формальних аспектів класицизму, існувала безперервна традиція реалістичного зображення об'єктів, яка збереглися у візантійському мистецтві протягом усього періоду, у той час як на Заході вона періодично з'являється, поєднуючись і часом конкуруючи новими експресіоністькими можливостями, створеними в Західній Європі, і північною спадщиною енергійних декоративних елементів. Цей період завершився Відродженням, яке сприймалось його митцями як відновлення навичок і цінностей класичного мистецтва, а художня спадщина Середньовіччя в результаті була принижена протягом кількох століть. З часів відродження інтересу і розуміння до мистецтва Середньовіччя в 19 столітті, його сприймають як період величезних досягнень, який лежить в основі розвитку пізнішого Західного мистецтва.


karys12: Дякую!<3
Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: milochekk
Предмет: Русский язык, автор: KizZzill101
Расставьте знаки препинания. Обращения выделите знаком О.

1) Ты догадался мой читатель с кем бился доблестный Руслан, 2) о витязь Ты храним судьбою. 3) Что же ты моя старушка приумолкла у окна? 4) Как часто в горестной разлуке в моей блуякла ідей судьбе Москва я думал о тебе!

5) Но ты сериал свой подвиг мой отец. 6) Наедине с то бою брат хотел бы я побыть. 7) А ранним утром белым и росистым взмахни крылом среди листны шурша и раствор- рис исчезни в небе чистом — вернись на родину душа!

8) Ты на чей же осень поспешила дов? 9) Заблиста заи грай куполами разбуди мою душу весна! 10) Хороша ты о белая гладь 1) Мы построим нам дворцы большие милые красавицы России 12) Цените люди каждое мгновенье!

13) Наша обязанность моя милая исправить его ошибку.

14) Город чудный город древний ты вместил в свои концы и посады и деревни и палаты и дворцы 15) Дорогая сядем рядом поглядим в глаза друг другу. 10) Завтра Михаил Иванович состоится собрание членов профсоюза.

2. Укажите номера предложений с риторическим обращением.

3. Укажите номера предложений с распространенным обращением,

4. Составьте и запишите предложения, в которых слово друзья бу дет являться 1) обращением 2) подлежащим, 3) сказуемым