Предмет: Физика,
автор: dudarivan692
Тіло, що стоїть на горизонтальній поверхні, створює на цю поверхню тиск 7,5кПа. Якою є вага тіла, якщо площа опори дорівнює 100см²
Ответы
Автор ответа:
1
Для розв'язання задачі використовуємо формулу тиску:
p = F / S,
p - тиск, F - сила, що діє на поверхню, S - площа поверхні.
Площа опори дорівнює 100см² = 0,01 м², тиск, 7,5 кПа = 7,5 * 10³ Па. Знаходимо силу, що діє на поверхню:
F = p * S = 7,5 * 10³ Па * 0,01 м² = 75 Н.
в-дь:75 Н.
dudarivan692:
спасибо
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: malinka7731
Предмет: История,
автор: artemyvenko569
Предмет: Литература,
автор: Аноним
Предмет: Астрономия,
автор: ibraaigiz
Предмет: Биология,
автор: daladno616