Предмет: Физика,
автор: mary7683
Трамвай масою 12 т, рушає з місця з прискоренням 1 м/с2. Визначте коефіціент тертя, якщо сила тяги дорівнює 16 кН.
Ответы
Автор ответа:
4
Відповідь:
Підставляємо необхідні значення
Fтертя=16000-12000*1=4000Н
Тепер може знайти коефіціент сили тертя
4000=μ*12000*9,8
μ=4000/(12000*9,8)
μ=0,034
Отже коефіціет тертя між трамваєм і поверхеною дороги при цих умовах становить приблизно 0,034
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: Аноним
Предмет: Українська мова,
автор: thepechenka16
Предмет: Биология,
автор: uhimenkovitalij8
Предмет: Математика,
автор: tatavasyutina
Предмет: Математика,
автор: Ayanhamit2008