1.Етологія зародилась у __ ст., тому є ___ наукою.( за віком) 2.Етологія це наука, що вивчає ___ 3. Поведінка тварини, являє собою сукупність дій ___ та ___ 4.Інстинкт - це система ____, які забезпечують ___ 5. Научіння здійснюється 3 способи: __,__,__ 6.Імпринтинг - це ___ 7.Розподіліть на дві групи поведінку тварин (вроджену і набуту) a) Перший об'єкт, який рухається є людина і каченя слідує за нею. б) Зозуленя, яке щойно вилупилось, викидає яйця з гнізда «пташки-мами». в) Собака «задоволено» крутить хвостом, коли бачить, як хазяїн відкриває пачку з кормом. г) На рух дресирувальника в цирку ведмідь робить поворот, за що отримує цукор. д) Слоненя кидає на себе порох, повторюючи цю дію за старшими в табуні. е) У клітці птахів стоїть годівниця з отвором, через яку птах може дістати корм, але зробить він це після багаторазових повторів.
Ответы
Відповідь:
1.Етологія зародилась у 20 ст., тому є молодою наукою (за віком).
2.Етологія це наука, що вивчає поведінку тварин в природних умовах та у спілкуванні з іншими тваринами та середовищем.
3 Поведінка тварини, являє собою сукупність дій та реакцій.
4.Інстинкт - це система вбудованих в організм тварини реакцій, які забезпечують її виживання та розмноження.
5 Научіння здійснюється 3 способи: класична умовна реакція, операційне навчання та навчання за допомогою спостереження.
6.Імпринтинг - це період в житті деяких тварин, коли вони формують відносини зі своїм материнським видом, людиною або іншими об'єктами, з якими вони вступають у контакт під час певного критичного періоду.
7.Розподіліть на дві групи поведінку тварин (вроджену і набуту):
Вроджена: б) Зозуленя, яке щойно вилупилось, викидає яйця з гнізда «пташки-мами»; д) Слоненя кидає на себе порох, повторюючи цю дію за старшими в табуні.
Набута: а) Перший об'єкт, який рухається є людина і каченя слідує за нею; в) Собака «задоволено» крутить хвостом, коли бачить, як хазяїн відкриває пачку з кормом; е) У клітці птахів стоїть годівниця з отвором, через яку птах може дістати корм, але зробить він це після багаторазових повторів.
Пояснення: