Предмет: Химия,
автор: janamel3010
Приготувати розчин цукру масою 200г. з масою часткою цукру 20%.
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
Пояснення:
Дано:
m(р-ну)=200г
w(р.р)=20%
m(р.р)-?
m(Н2О)-?
Розвязання
m(р.р)=m(р-ну)*w(р.р)/100%=200*20:100=40г-m(р.р).
m(Н2О)=200-40=160г.
Відповідь: m(р.р)=40г;m(Н2О)=160г.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: dashadet12
Предмет: Українська мова,
автор: lizasahraj63
Предмет: Математика,
автор: danilootrishko
Предмет: Физика,
автор: banochka2006
Предмет: Биология,
автор: irishaa568