Предмет: Математика,
автор: kusyksvetlana
За 3 тістечка Оленка заплатила
12 грн. Скільки коштує одне тістечко?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 4грн
Пошаговое объяснение: 12/3=4
Автор ответа:
1
(можна корону, будь ласка)
Щоб дізнатися ціну одного тістечка, необхідно розділити загальну вартість трьох тістечок на кількість тістечок, тобто:
12 грн / 3 = 4 грн
Отже, одне тістечко коштує 4 грн.
Похожие вопросы
Предмет: Информатика,
автор: amanturovtaalaj
Предмет: Химия,
автор: nurmakhambetaldiyar
Предмет: Математика,
автор: husejnhasanov330
Предмет: Английский язык,
автор: salamovmr
Предмет: Математика,
автор: kirkursh17