Предмет: Математика, автор: kusyksvetlana

За 3 тістечка Оленка заплатила
12 грн. Скільки коштує одне тістечко?

Ответы

Автор ответа: vladporsche911
1

Ответ: 4грн

Пошаговое объяснение: 12/3=4

Автор ответа: KittyCrash
1

(можна корону, будь ласка)

Щоб дізнатися ціну одного тістечка, необхідно розділити загальну вартість трьох тістечок на кількість тістечок, тобто:

12 грн / 3 = 4 грн

Отже, одне тістечко коштує 4 грн.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: kirkursh17