Предмет: Українська мова, автор: Аноним

1(17). Непоширені означення НЕ обов’язково відокремлювати комами в реченні (розділові знаки пропущено) А Сонячні промені ніжні ласкаві торкалися моїх щік. Б Вітер весняний прохолодний торкався її волосся. В Зосереджена старанна вона була найкращою ученицею класу. Г Весняні віти ніжні несміливі пробивалися крізь торішню траву. Д Сам він простий і доступний добрий і щирий готовий був кинутися на допомогу першому зустрічному.
2(18). Правильно поставлено розділові знаки в реченні А Стояла весняна ніч тепла лагідна, сповнена співом солов’їв. Б Стояла весняна ніч, тепла, лагідна, сповнена співом солов’їв. В Стояла весняна ніч тепла, лагідна, сповнена співом солов’їв. Г Стояла весняна ніч, тепла, лагідна сповнена співом солов’їв. Д Стояла весняна ніч, тепла лагідна, сповнена співом солов’їв.
3(19). Знайдіть речення, у якому відокремлене означення не стосується особового займенника А Прибитий горем, згадками, я забився в садок, упав на траву, заплакав. Б Переляканий і розтривожений, я вискакую в затоплений місячною повінню двір. В Заклопотана роботою, вона не почула знайомих кроків… Г Взагалі, він має дивну властивість - зникати при очах... Д Сердитий, він навіть на перерву не виходив
4(20).Правильно поставлено розділові знаки в реченні
А Мова - це коштовний скарб, набутий віками нашим народом, його невичерпне духовне багатство. Б Мова це коштовний скарб, набутий віками нашим народом, його невичерпне духовне багатство. В Мова це коштовний скарб, набутий віками нашим народом, його невичерпне, духовне багатство. Г Мова - це коштовний скарб, набутий віками, нашим народом, його невичерпне духовне багатство. Д Мова - це коштовний скарб, набутий віками, нашим народом, його невичерпне, духовне багатство.

Ответы

Автор ответа: danylobog
1

Відповідь:

1(17). Г Весняні віти ніжні несміливі пробивалися крізь торішню траву. (Відокремлене означення "ніжні" відноситься до "віти", а не до особового займенника)

2(18). В Стояла весняна ніч тепла, лагідна, сповнена співом солов’їв. (Потрібно поставити кому між означеннями, щоб зробити речення більш зрозумілим)

3(19). Г Взагалі, він має дивну властивість - зникати при очах... (Особового займенника в реченні немає)

4(20). А Мова - це коштовний скарб, набутий віками нашим народом, його невичерпне духовне багатство. (Потрібно поставити кому перед "його", щоб зробити речення більш зрозумілим)

Пояснення:

))

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: danielpresnikov