Предмет: Математика, автор: katiks164

Максим купив 5 кг яблук і 4 кг мандарин, заплативши за все 118,3 гривен. Скільки коштує 1 кг яблук, якщо 1 кг мандарин коштує 11,7 гривен?
(заповніть табличку і виконайте розв’язання)


vladle4ik: можно лутший мне нехватет 5 галасов чтобы получить статус умный

Ответы

Автор ответа: bogdanipop666
2

Ответ:

1) 4×11,7=46,8

2)118,3-46,8=71,5

3) 71,5÷5=14,3


katiks164: спасибо большое
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: milanadrosh