Предмет: Математика,
автор: katiks164
Максим купив 5 кг яблук і 4 кг мандарин, заплативши за все 118,3 гривен. Скільки коштує 1 кг яблук, якщо 1 кг мандарин коштує 11,7 гривен?
(заповніть табличку і виконайте розв’язання)
vladle4ik:
можно лутший мне нехватет 5 галасов чтобы получить статус умный
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
1) 4×11,7=46,8
2)118,3-46,8=71,5
3) 71,5÷5=14,3
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: linakonyushenko10
Предмет: Алгебра,
автор: alaanovna79
Предмет: Українська мова,
автор: milanadrosh
Предмет: Биология,
автор: sdsa3
Предмет: Математика,
автор: darabaranovskaa1