Предмет: Физика, автор: foxlyppie

СРОЧНО!!!!Даю 50 баллов!

Предмет знаходиться на відстані 1,8 м від збиральної лінзи. Визначте фокусну відстань лінзи, якщо зображення менше предмета в 5 разів.

Ответы

Автор ответа: agrabar6
0

Дано:

f/d=5

F-?

----------

1/F=1/d+1/f

1/F=1/d+1/5*d

1/F=6/5*d

F=5*1,8/6=1,5 м

Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: Sofia228712
Предмет: Физика, автор: VI0O