Предмет: Физика, автор: irisasereduk46

Площа меншого поршня гідравлічного підйомника дорівнює 4см^, а більшого - 300
см^. За його допомогою піднімають автомобіль, прикладаючи до меншого поршня
силу 680 Н. Визначте масу автомобіля.

Ответы

Автор ответа: erqurrr
0

Закон Паскаля стверджує, що тиск, застосований до рідини, передається з однієї точки до іншої без зміни величини. Тобто, тиск, застосований до меншого поршня, буде рівним тиску, що діє на більший поршень. Використовуючи цей принцип, ми можемо знайти силу, яка діє на більший поршень:

F1/A1 = F2/A2

де F1 - сила, застосована до меншого поршня, A1 - площа меншого поршня, F2 - сила, що діє на більший поршень (тобто, маса автомобіля), A2 - площа більшого поршня.

Підставляючи відповідні значення, маємо:

680 Н / 4 см² = F2 / 300 см²

Перетворюємо одиниці відповідно до потреби:

680 Н / 0.0004 м² = F2 / 0.03 м²

F2 = 680 Н * 0.03 м² / 0.0004 м²

F2 = 51 000 Н

Отже, маса автомобіля дорівнює:

маса = сила / прискорення = F2 / g

де g - прискорення вільного падіння, що дорівнює приблизно 9.8 м/с².

маса = 51 000 Н / 9.8 м/с² ≈ 5204 кг

Таким чином, маса автомобіля становить близько 5204 кг.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: karinagajvoronskaa12
Предмет: Химия, автор: petrovicbober491