Предмет: Физика,
автор: viktoiiabagdyc
Сила струму в провіднику 2 А. Протягом 10 хв виконується робота в 6 кДж. Якою є напруга на кінцях провідника?
Ответы
Автор ответа:
0
Напруга на кінцях провідника може бути визначена за формулою:
Напруга = Робота / Заряд
Заряд можна визначити за формулою:
Заряд = Сила струму * Час
Отже, заряд дорівнює:
Заряд = 2 А * 10 хв = 1200 Кл
Підставляючи це значення у формулу для напруги, отримуємо:
Напруга = 6 кДж / 1200 Кл = 5 В
Отже, напруга на кінцях провідника дорівнює 5 В.
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: anastasiakapustyansk
Предмет: Физика,
автор: kot7463
Предмет: Українська література,
автор: brus9710
Предмет: Информатика,
автор: khmelnikovapolina
Предмет: Українська мова,
автор: datskivmarichka9