Предмет: Химия, автор: kologojdaivan5

Срочно! Даю 90 балов!​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: Аноним
1

Ответ:Розчин харчової соди:

Маса розчину = 100 г

Маса розчиненої речовини = 16 г (масова частка 16%)

Маса солі, необхідна для виготовлення розчину, може бути обчислена за допомогою наступної формули:

маса солі = маса розчиненої речовини / масова частка розчиненої речовини в солі

маса солі = 16 г / 0.08 = 200 г

Тому, необхідно взяти 200 г солі і розчинити її у достатній кількості води для отримання 100 г розчину з масовою часткою 16% харчової соди.

Розчин цукру:

Маса розчину = 100 г

Маса розчиненої речовини = 12.8 г (масова частка 12.8%)

Маса мілкого купоросу, необхідна для виготовлення розчину, може бути обчислена за допомогою наступної формули:

маса мілкого купоросу = маса розчиненої речовини / масова частка розчиненої речовини в мілкому купоросі

маса мілкого купоросу = 12.8 г / 0.1 = 128 г

Тому, необхідно взяти 128 г мілкого купоросу і розчинити її у достатній кількості води для отримання 100 г розчину з масовою часткою 12.8% цукру.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Геометрия, автор: mlera6840