Предмет: Физика, автор: dianna357a159

1м(кб)повітря при температурі 0°С знаходиться в циліндрі під тиском 0.2 МПа. Обчисліть роботу, яка виконується при ізобарному нагріванні на 10°С

Ответы

Автор ответа: Аноним
2

Ответ:

Обчислення роботи при ізобарному нагріванні:

Формула: W = P * ΔV

Дано: P = 0.2 МПа, T1 = 0°С, T2 = 10°С, V1 = 1 м³.

Переведіть температуру в Кельвіни: T1 = 273 K, T2 = 283 K.

Знайдіть кінцевий об'єм за законом Шарля: V2 = V1 * T2 / T1 = 1 м³ * 283 K / 273 K ≈ 1.037 м³.

Зміна об'єму: ΔV = V2 - V1 ≈ 0.037 м³.

Робота: W = P * ΔV = 0.2 МПа * 0.037 м³ = 0.0074 МДж (мегаджоуль).

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир, автор: komishanelizaveta
Предмет: Другие предметы, автор: timakromm