Терміново !!!!!!
Виберіть правильну відповідь 1. Хто був митрополитом Української греко-католицької церкви на початку ХХ ст.? А)А.Шептицький; Б)1. Боберський; В)К. Трильовський; Г)Є. Петрушевич. 2.Позначте вплив кооперативного руху на становище багатьох селян Галичини: А)зміцнив господарське становище; Б)не вплинув на господарське становище; в)послабив господарське становище; Г)привів до господарського краху. 3. Коли було засновано першу політичну партію в Наддніпрянщині? А)1899р.; Б)1900р.; B)1903р.; Г)1904р. ІІ рівень 1.Дайте визначення оняттю. Ксенофобія - це... 2. Упізнай особу за описом. Російський державний діяч, активний захисник самодержавного правління в Росії. Став ініціатором цілої низки реформ, ключової з яких була земельна, що забезпечила стрімкий економічний розвиток Російської імперії. 3. Встановіть послідовність подiй, вказавши роки цих подій. > Вихід першої україномовної газети у Наддніпрянщині; > Створення першої політичної партії у Наддніпрянщині; > Створення товариства «Пласт». III piBeHb Заповніть пропуски у тексті. була Єдиною політичною партією, що стояла на позиціях самостійності України На західноукраїнських землях перша i мала назву Першою політичною яку очолював ...... політична партія з'явилась у ...... партією у Наддніпрянщині стала ........, заснована у .....році. Назвiть не менше двох наслідків Столипінської аграрної реформи. IV рiвень i Поясніть причини і наслідки посилення тиску російської влади на український національний рух у 1907-1914 р. .......
Ответы
Ответ:
1.А
2.A
3.Б
1.Ксенофобія є страх і ненависть до чужинців, будь-чого дивного та іноземного
2.Микола ІІ
3. Створення першої політичної партії у Наддніпрянщині
Вихід першої україномовної газети у Наддніпрянській Україні
Створення товариства "Пласт"
IV рiвень
Причини реформи
1. Прагнення царизму відвернути селян від боротьби за поміщицькі землі й закріпити в них приватновласницькі настрої.
2. Усвідомлення правлячими колами необхідності прискорення розвитку капіталізму в селі американським шляхом, того, що селянська громада є гальмом на цьому шляху.
3. Прагнення ліквідувати аграрну перенаселеність в європейській частині країни шляхом переселення найбільш революційної й вибухонебезпечної частини селян у східні райони Росії.
Наслідки
1. Столипінська аграрна реформа була після скасування кріпосного права в 1861 р. наступним кроком на шляху перетворення феодальної монархії на буржуазну.
2. Вона прискорила розвиток капіталістичних відносин на селі.
3. Однак в цілому аграрна політика Столипіна не досягла поставлених цілей, оскільки реформа не встигла (зокрема й через загибель ініціатора реформи в 1911 р. в Києві в результаті теракту) зруйнувати економічну основу феодальних відносин — поміщицьке землеволодіння.
Промислове піднесення
Посилення експлуатації та загальний світовий підйом економіки в 1907–1910 рр. призвели до промислового піднесення в 1910–1914 рр., що виявилося в:
· прискореному розвитку Донецько-Криворізького району;
· зростанні довжини залізниць;
· концентрації промисловості й монополізації (появі картелів, синдикатів, трестів);
· залученні іноземного капіталу (в Україні в 1913 р. — 83 іноземні компанії контролювали 70 % видобутку вугілля та руди, 90 % виробництва чавуну й коксу, близько 80 % продукції машинобудування).
Объяснение: