Допоможіть будь ласка СРОЧНО
Яку людину називають патріотичною? Поясни вислів Василя Сухомлинського: «Патріотизм — це сплав почуття й думки, осягнення святині-Батьківщини — не тільки розумом, а й передусім серцем…" Написати невеликий твір-роздум
Ответы
Ответ:
Яку людину називають патріотичною?
патріот – це людина, одухотворена патріотизмом, а поняття “патріотизм” указує на відданість і любов до своєї Вітчизни, до свого народу, на готовність до самопожертви й подвигу в ім'я інтересів своєї Батьківщини.
Поясни вислів Василя Сухомлинського: «Патріотизм — це сплав почуття й думки, осягнення святині-Батьківщини — не тільки розумом, а й передусім серцем…"
Людина сильна своєю громадянськістью, своїми почуттями любові до рідної землі, до духовних надбань свого народу..
Дитина набирається вражень та знань про навколишнє: про близьких людей, про свою милу Батьківщину, які залишають у душі її незабутні спогади на все життя. З ранніх років закладати в малюка готовність захищати й примножувати здобутки народу, рідного краю. Як відомо, у житті є різні цінності. Але є й такі святині, які ні з чим не можна зіставити і порівняти. Вітчизна, ввіданість рідній землі й народові.
Виховання любові до своєї країни ми поєднуємо з поданням дитини елементарних знань про державу і право, про національну символіку – Державний герб, Прапор, Гімн, з вихованням поваги до символів української держави. Ознайомлення дітей зі звичаями, традиціями, народними обрядами, малими жанрами фольклору.
Проблема громадянина-патріота давня, як світ. Вона постала перед людством тоді, коли виникла перша держава. Патріотичне виховання створює певні передумови
громадянської поведінки. Однак це лише передумови. Любов до Вітчизни починається з любові до своєї Малої Батьківщини – місця, де людина народилася. У цьому зв’язку, як нам здається, величезного значення набуває визначення мети, завдань, змісту та засобів патріотичного виховання дітей дошкільного віку.
Объяснение: