Предмет: Физика, автор: kotykdima2009

Електроприлад має опір 44 Ом.а сила струму в ньому 5 А.На яку напругу цей прилад?
Скорочноооооо!!!!!!!
Даю 40 балов

Ответы

Автор ответа: minipeka83
1
Напругу на електроприладі можна обчислити за допомогою закону Ома:

U = I * R

де U - напруга (в вольтах), I - сила струму (в амперах), R - опір (в омах).

Підставляючи дані, отримуємо:

U = 5 А * 44 Ом = 220 В

Отже, напруга на цьому електроприладі становить 220 вольт.
Автор ответа: nataliamaznaa6
0

Ответ: U=220В

Объяснение:

По закону Ома I=U/R. Следовательно U=I*R=5A*44Oм=220В

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: d6691448
Предмет: Українська мова, автор: tarnaz23
Предмет: История, автор: Аноним