Предмет: Физика, автор: shehshsrhhehs

Координата х тіла, що рухається прямолінійно, змінюється з плином часу за законом х = х(t). Маса тіла т. Обчисліть модуль рівнодійної сил, прикладених до тіла.
m = 80
x = 9 + 5t + 9t^2

Ответы

Автор ответа: lavrin0502009
1

Ответ:

Для знаходження рівнодійної сили, необхідно знати другу похідну координати х по часу:

x''(t) = 18 м/с^2

Рівнодійна сила F дорівнює добутку маси тіла на прискорення:

F = m * a = 80 кг * 18 м/с^2 = 1440 Н

Отже, рівнодійна сила, прикладена до тіла, дорівнює 1440 Н.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Геометрия, автор: memmavidna27
Предмет: Литература, автор: kamkava508
Предмет: Қазақ тiлi, автор: pro100tim4ik12