Предмет: Физика,
автор: q2475382
Допоможіть будь ласка
знайти зміну внутрішньої енергії 5кг аргону при зміні температури на 100К.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
155813 Дж
Объяснение: оскільки аргон є одноатомним газом (до складу його молекули входить один атом Аргону. Для порівняння: О2, Н2 - двохатомні гази), то зміну внутрішньої енергії обчислюємо за формулою:
ΔU = 3/2 * m/M * R * ΔT, де ΔU - зміна внутрішньої енергії, 3/2 - коефіцієнт для одноатомного газу, m = маса цього газу, M - молярна маса газу, R - універсальна газова стала (=8.31 Дж/моль * К), ΔT - зміна температури.
Молярна маса аргону становитиме:
М(Ar) = Mr(Ar) * 10⁻³ кг/моль
М(Ar) = 40 * 10⁻³ кг/моль
Отже, всі необхідні величини ми знайшли, тому обчислюємо відповідь:
ΔU = 3/2 * 5/(40 * 10⁻³) * 8.31 * 100 = 155813 (Дж).
Відповідь: 155813 (Дж).
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: memmavidna27
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Українська література,
автор: sofia244573
Предмет: Математика,
автор: stefanigrok
Предмет: Другие предметы,
автор: marianne15