Предмет: Физика,
автор: nastastarca
Дано: h=20 m t=20 с m=10 кг H g=10 КГ Знайти: N - ?
Ответы
Автор ответа:
1
Объяснение:
Дано:. | розв'язання
h=20м. | р=h*g*ρ
g=10Н/кг. | р=20м*10Н/кг*1030кг/м³
ρ=1030кг/м³. | р=206000Па=206кП
р-? |Відповідь 206кП
----------------------
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: veronika782
Предмет: Математика,
автор: sergiivnasasa210
Предмет: Алгебра,
автор: 20120411
Предмет: Алгебра,
автор: enlayad09
Предмет: Математика,
автор: uliazaikina11