Предмет: Химия,
автор: heremsultan
!Через дано!До 300 г розчину сахарози з масовою часткою вуглеводу 20% додали деяку кількість сахарози. Масова частка сахарози в одержаному розчині збiльшилась в 1,5 разу. Обчисліть, яку масу сахарози додали до розчину.!Через дано !
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
У початковому розчині маса вуглеводу дорівнює 20% від загальної маси розчину:
m₁ = 0,2m
Де m - загальна маса розчину.
Після додавання певної кількості сахарози масова частка сахарози стала 1,5 разу більше, тобто:
m₂ = m₁ + Δm,
0,3m = m₁ + Δm,
Δm = 0,1m.
Отже, маса доданої сахарози дорівнює 0,1 маси початкового розчину. Наприклад, якщо маса початкового розчину становить 300 г, то маса доданої сахарози дорівнює:
Δm = 0,1 · 300 г = 30 г. Відповідь: 30 г.
heremsultan:
я ж попросила через дано...
Похожие вопросы
Предмет: Немецкий язык,
автор: sofiamartynetss3
Предмет: Математика,
автор: olejniknastja
Предмет: Другие предметы,
автор: zilinskayaanna9
Предмет: История,
автор: darinakostenko291