Предмет: Физика, автор: liudmylamahal

Даю 100 балів.Велосипедист масою 80 кг (разом із велосипедом) збільшив свою швидкість від 5 м/с до 36 км/год. На скільки змінився його імпульс?

Ответы

Автор ответа: brainlymeowww
2
Спочатку переведемо початкову швидкість в метрах за секунду (м/с):

5 м/с = 5 м/с

Далі переведемо кінцеву швидкість в метрах за секунду:

36 км/год = (36 км/год) / (3,6) = 10 м/с

Тепер ми можемо обчислити початковий і кінцевий імпульс велосипедиста та велосипеду:

p1 = m * v1 = 80 кг * 5 м/с = 400 кг * м/с
p2 = m * v2 = 80 кг * 10 м/с = 800 кг * м/с

Отже, зміна імпульсу велосипедиста та велосипеду становить:

Δp = p2 - p1 = 800 кг * м/с - 400 кг * м/с = 400 кг * м/с

Отже, імпульс велосипедиста та велосипеду збільшився на 400 кг * м/с.

dianakovalenko746: не правильно, в тесте не засчитало.
dianakovalenko746: піздаболи мені не зарахувало
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: aldi32018