Предмет: Физика,
автор: tolikbrovko2000
2. Приготували 40г розчину, де масова частка солі
становить 10%. Скільки грам солі і який об’єм води
в приготовленому розчині?
Ответы
Автор ответа:
30
Ответ:
Объяснение:
m розчину=40 г
w солi =10%
m солi - ?
m води - ?
m солi = m розчину * w солi / 100 % = 40 * 10 /100 = 4 г
m води = m розчину - m солi = 40-4 = 36 г
onetfriend:
рада помочь
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир,
автор: angelinahalus27
Предмет: Литература,
автор: adik7770
Предмет: Геометрия,
автор: liaguz379
Предмет: Математика,
автор: Аноним