Предмет: Химия,
автор: ortartem1
Яку масу солі і води потрібно взяти щоб приготувати 5000грамів 3% розчину мідного купоросу 40 балів
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
Пояснення:
Дано:
m(р-ну)=5000г
w(р.р)=3%
m(р.р)-?
m(Н2О)-?
m(р.р)=m(р-ну)*w(р.р)/100%.
м(р.р)=5000-100%
х-3%
х=5000*3:100=150г-маса мідного купоросу.Тоді маса води=5000-150=4850г.
Відповідь:
m(Н2О)=4850г
m(р.р)=150г.
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: leilatalysova
Предмет: Литература,
автор: Hdndbnd
Предмет: Русский язык,
автор: abdusatorovashahzoda
Предмет: Українська мова,
автор: dashalukian2020
Предмет: Химия,
автор: Аноним