Предмет: Физика,
автор: Liza1864
Робота здійснена над газом дорівнює 720 Дж, а кількість теплоти, яку віддав ідеальний газ пiд час роботи - у 1,2 рази менше. На скільки змінилась внутрішня енергія газу?
Ответы
Автор ответа:
0
За першим законом термодинаміки, робота, здійснена над газом, рівна різниці між кількістю теплоти, яку газ віддає і набуває. Тобто, якщо кількість теплоти, відданої газом під час роботи, менше за виконану роботу в 1,2 рази, то газ набрав 720/1,2 = 600 Дж тепла.
Внутрішня енергія газу змінюється на величину, рівну сумі роботи та теплоти, що набуває або віддає газ. Оскільки газ віддає 600 Дж тепла і отримує 720 Дж роботи, то зміна внутрішньої енергії газу буде рівна:
ΔU = Q + W = -600 + 720 = 120 Дж.
Отже, внутрішня енергія газу збільшиться на 120 Дж.
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: zhanguzhbahit
Предмет: Українська мова,
автор: nadiayanchuk2011
Предмет: Геометрия,
автор: zolotarsasha235
Предмет: Английский язык,
автор: devochkakosmosss
Предмет: Русский язык,
автор: P4mbaa