Предмет: Физика, автор: veranikakopelec

8. Лижник спустився з гірки за 6 с, рухаючись з постійним прискоренням 0,5 м/с² Визначте довжину гірки, якщо відомо, що на початку спуску швидкість лижника дорівнювала 18 км/год.​

Ответы

Автор ответа: Chajkun
6

Відповідь:

l = 39 м

Пояснення:

Дано:

t = 6 c

a = 0,5 м/с²

v_{0} = 18 км/год = 5 м/c

Знайти:

l - ?

Розв'язок:

s = v_{0}*t + \frac{a*t^{2} }{2}

s = l

l = 5*6 + \frac{0,5*6^{2} }{2} = 30 + \frac{0,5*36}{2} = 30 + 9 = 39 м


Chajkun: Відміть, будь ласка, як кращу відповідь
Похожие вопросы
Предмет: Информатика, автор: Аноним
Предмет: Алгебра, автор: simonenkos551