Предмет: Физика,
автор: dicktator12
Яке переміщення здійснить мотоцикліст до зупинки, якщо він починає гальмувати на швидкості 72 км/год, при цьому від початку гальмування до зупинки проходить 6 с? Відповідь подайте у метрах
LeniviyoLen:
Если я правильно понял, надо найти расстояние пройденное мотоциклистом, верно? (У меня бел яз, просто не очень;-;)
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
V1 = 72 км/год = 20 м/с
V2 = 0
t = 6 с
S = ?
a = (V1 - V2) / t = 20 / 6 = 10/3 м/с^2
S = V1*t - a*t^2 / 2 = 20*6 - 5*6^2/3 = 60 м
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: jenapastel4897
Предмет: Физика,
автор: kstrinsoya9763
Предмет: Биология,
автор: missmanoliu2835
Предмет: Русский язык,
автор: zjjus
Предмет: Русский язык,
автор: elenabarnaevask