Предмет: Химия, автор: sankovskyu71

9. Розв'яжи задачу.
До води масою 950 г додали натрій гідроксид масою 70 кг. Обчисли
масову частку натрій гідроксиду в одержаному розчині.
кано

Ответы

Автор ответа: shebysho
6

Відповідь:

масова частка натрію гідроксиду в одержаному розчині становить приблизно 98.60%.

Пояснення:

Для розв'язання цієї задачі, спочатку переведемо масу натрію гідроксиду в одну одиницю вимірювання, наприклад, у грами.

Маса натрію гідроксиду: 70 кг = 70 * 1000 г = 70000 г

Тепер можемо обчислити масову частку натрію гідроксиду в розчині за допомогою наступної формули:

Масова частка (в %) = (маса компонента / загальна маса розчину) * 100%

Де:

маса компонента - маса натрію гідроксиду

загальна маса розчину - сумарна маса води та натрію гідроксиду.

Тепер підставимо відомі значення в формулу:

Масова частка натрію гідроксиду = (70000 г / (70000 г + 950 г)) * 100%

Масова частка натрію гідроксиду = (70000 г / 70950 г) * 100%

Масова частка натрію гідроксиду ≈ 98.60%

Отже, масова частка натрію гідроксиду в одержаному розчині становить приблизно 98.60%.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Аноним