Предмет: Физика, автор: Аноним

Визначте напругу на ділянці електричного кола, якщо опір ділянки становить 3 кОм, а сила струму в ньому дорівнює 0,4 А. ​


555ai555: U = I*R = 3000*0.4 =

Ответы

Автор ответа: o2784913
0

I=U/R

U=IR

U=0,4*3 000=1 200 (B)

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: stop83365